يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧
منوی اصلی 
 
 
اخبار > 45000 مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهرک نوکان و حسین آباد زیرسازی و آسفالت گردید


  چاپ        ارسال به دوست

45000 هزار مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهرک نوکان و حسین آباد زیرسازی و آسفالت گردید

45000 مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهرک نوکان و حسین آباد زیرسازی و آسفالت گردید

به گزارش روابط عمومی : دکتر سوری مدیر منطقه پنج شهرداری کرمانشاه گفت آسفالت معابر اصلی و فرعی شهرک نوکان و حسین آباد در دست اجرا میباشد.
دکتر سوری خاطر نشان کردکه آسفالت مناسب معابر سالهاست که دغدغه مشترک شهروندان و مدیران شهری است چرا که معابر حجم بسیاری از مساحت شهر را به خود اختصاص می دهد و یکی از فضاهای مهم شهری هستند که رفت و آمد بصورت مداوم در آنها جریان دارد و در این راستا مدیریت شهری کرمانشاه طی دو سال اخیر نهضت آسفالت معابررا در دستور کاری خود قرارداده است .
دکتر سوری مدیر منطقه پنج شهرداری کرمانشاه در این باره اظهار داشت عملیات آسفالت معابراصلی و فرعی شهر با هدف بهبود وضعیت تردد خودروها و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری در دستور کار قرارگرفته است .
وی با اشاره به ایتکه ساماندهی و آسفالت معابر جهت ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان ،بر اساس اولویت بندی در دستور کار شهرداری قراردارد . افزود آسفالت معابر شهر ک نوکان و حسین آباد برای آرامش و تردد روان شهروندان بمساحت حدود 45000 هزار مترمربع زیر سازی و آسفالت گردیده ومابقی آن نیز در دست اجرا میباشد.
مدیرمنطقه پنج شهرداری کرمانشاه با اشاره به دیگر پروژه های منطقه ادامه داد . برای ارتقاء سرانه فضای سبز و پویایی اهالی منطقه احداث بوستان در شهرک دانش و شهرک ظفر 3 نیز در حال اجرا میباشد.


١٠:٢١ - 1396/06/07    /    شماره : ٧١٢١    /    تعداد نمایش : ٢٦٨صفحه اصلی > اخبار1 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری منطقه 5 کرمانشاه می باشد.